Wybory Miss i Mistera BŚC 2016
W ramach największej imprezy promującej nasze miasto po raz trzeci odbędzie się konkurs piękności Bolesławieckiego Święta Ceramiki. Pierwszą Miss w 2014 roku została Maja Letko. W 2015 roku twarzą naszego miasta zostali Miss Iga Gręda i Mister Damian Pikuła.

W tym roku na zwycięzców w konkursie czekają świetne nagrody: 1000 zł oraz darmowy kurs prawo jazdy.

Organizatorami są Urząd Miasta Bolesławiec oraz Bolesławiecki Ośrodek Kultury - Międzynarodowe Centrum Ceramiki. Patronem medialnym jest portal i gazeta istotne.pl, gdzie organizowane będą wybory Miss i Mistera Internautów.

Sponsorzy wyborów Miss i Mistera 22. Bolesławieckiego Święta Ceramiki:

Marpol, No Bosso, Biżuteria WIKO, Salon Sukien Ślubnych Lejdis, Nauka Jazdy Kamil Mierzwiak, Nauka Jazdy Pabisz, Galeria Urody Ewelina Zioła, Salon Fryzur Matrix - Paweł Saja, pralnia chemiczna Klaudia Wróbel, Termy Bolesławiec, Aquapark Orka Bolesławiec, Squashstacja Sp. z O.O. Bolesławiec, Autolinie, WGN Nieruchowmości.

 


 

Trzeci casting na Miss i Mistera Bolesławieckiego Święta Ceramiki 2016

Czy wiesz jak w krótkim czasie zostać osobą publiczną? Jak przeżyć niezapomnianą przygodę bez żadnych nakładów finansowych? Jak w kilka chwil pomnożyć ilość lajków na fejsie? Nie wiesz? Podpowiadamy w niższym tekście!

Krok pierwszy

Chociaż tekst piosenki mówi, że najtrudniejszy jest pierwszy krok, to akurat w tym wypadku tak nie jest. Pierwszy krok to, tylko i wyłącznie, obecność w środę 22 czerwca 2016r. na Castingu Miss i Mistera Bolesławieckiego Święta Ceramiki 2016 (sala konferencyjna BOK-MCC, godz. 18.00).

Zyski i straty

Co możesz zyskać a co możesz stracić? Stracić możesz 30 minut środowego popołudnia. Co możesz zyskać? Nagroda główna, to czek na 1000 zł oraz kurs prawa jazdy o wartości 1 300 zł, a także wiele innych atrakcyjnych nagród, których wciąż przybywa. Ponadto zwycięzcy przez rok będą reprezentować swoim wizerunkiem nasze miasto.

Krok drugi

Jeżeli masz ukończone 16 lat i  zostałaś/eś zakwalifikowany do udziału w Wyborach, to czas wykonać krok drugi i przez najbliższe miesiącu brać udział w próbach i spotkań z instruktorami, ale przede wszystkim, z grupą rówieśników startujących w konkursie. Bazując na opinii uczestników sprzed roku, możesz być pewna/y, że po zakończeniu święta ceramiki zyskasz grono nowych przyjaciół.

Co dalej

W ramach największej imprezy promującej nasze miasto, po raz kolejny odbędą się wybory Miss i Mistera Bolesławieckiego Święta Ceramiki. Ubiegłoroczna edycja wyborów Miss i Mistera BŚC cieszyła się dużym zainteresowaniem i przyciągnęła wielu sponsorów. Miss BŚC 2015 została Iga Gręda a Misterem BŚC 2015 Damian Pikuła. Obydwoje, wspominając czas spędzony podczas prób i samego konkursu mówią, że to była świetna przygoda, a wszyscy finaliści do tej pory utrzymują ze sobą kontakt.. czego i Wam wszystkim życzymy. Do zobaczenia 22 czerwca, godz. 18.00 w BOK-MCC!

Regulamin Wyborów Miss i Mistera Bolesławieckiego Święta Ceramiki 2016
Karta zgłoszeń Wyborów Miss i Mistera Bolesławieckiego Święta Ceramiki 2016

Uwaga! W przypadku niepełnoletności na pierwszym spotkaniu konieczna jest obecność osoby dorosłej sprawującej opiekę prawną nad uczestnikiem zgłaszającym się do udziału w konkursie. Więcej informacji pod numerem telefonu 75 645 32 94.

Zapraszamy firmy, które chciałyby zaistnieć na Bolesławieckim Święcie Ceramiki 2016 i wesprzeć Wybory Miss i Mistera finansowo lub rzeczowo. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu, e-mail:  Maciej Kołodziejski, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 512 249 459


 


 

Drugi casting na Miss i Mistera Bolesławieckiego Święta Ceramiki 2016

Chcesz nabrać pewności siebie, poznać nowych ludzi, zaprezentować się przed publicznością – zgłoś się na Casting Miss i Mistera Bolesławieckiego Święta Ceramiki 2016. Nagroda główna, to czek na 1000 zł oraz kurs prawa jazdy o wartości 1 300 zł, a także wiele innych atrakcyjnych nagród. Zwycięzcy przez rok będą reprezentować swoim wizerunkiem miasto Bolesławiec.

Zapraszamy  wszystkich chętnych, którzy ukończyli 16 lat w piątek, 3 czerwca o godz. 18.00 do sali konferencyjnej BOK-MCC.

Regulamin Wyborów Miss i Mistera Bolesławieckiego Święta Ceramiki 2016
Karta zgłoszeń Wyborów Miss i Mistera Bolesławieckiego Święta Ceramiki 2016

Uwaga! W przypadku niepełnoletności na pierwszym spotkaniu konieczna jest obecność osoby dorosłej sprawującej opiekę prawną nad uczestnikiem zgłaszającym się do udziału w konkursie. Więcej informacji pod numerem telefonu 75 645 32 94.

Podczas tegorocznej edycji imprezy po raz trzeci wybierzemy Miss Święta Ceramiki, a po raz drugi Mistera. Każda z edycji wyborów cieszyła się dużym zainteresowaniem i przyciągnęła wielu sponsorów. W ubiegłym roku Miss została Iga Gręda a Misterem Damian Pikuła.

Zapraszamy firmy, które chciałyby zaistnieć na Bolesławieckim Święcie Ceramiki 2016 i wesprzeć Wybory Miss i Mistera finansowo lub rzeczowo. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu, Maciej Kołodziejski, tel. 512 249 459.


 

Rozpoczęły się przygotowania do Bolesławieckiego Święta Ceramiki 2016. W ramach największej imprezy promującej nasze miasto, po raz kolejny odbędą się wybory Miss i Mistera Bolesławieckiego Święta Ceramiki. Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w wyborach zapraszamy na Casting na Miss i Mistera Bolesławieckiego Święta Ceramiki 2016, który odbędzie się w piątek, 29 kwietnia o  godz. 18.00 w sali konferencyjnej BOK-MCC.

Ubiegłoroczna edycja wyborów Miss i Mistera Bolesławieckiego Święta Ceramiki cieszyła się dużym zainteresowaniem i przyciągnęła wielu sponsorów. Miss została Iga Gręda a Misterem Damian Pikuła.

Jeśli masz ukończone 16 lat, chcesz się dobrze bawić, nabrać pewności siebie, poznać nowych ludzi - przyjdź na casting Wyborów Miss i Mistera Bolesławieckiego Święta Ceramiki 2016. Zwycięzcy będą przez rok reprezentować swoim wizerunkiem miasto Bolesławiec oraz otrzymają atrakcyjne nagrody.

Regulamin Wyborów Miss i Mistera Bolesławieckiego Święta Ceramiki 2016
Karta zgłoszeń Wyborów Miss i Mistera Bolesławieckiego Święta Ceramiki 2016

Uwaga! W przypadku niepełnoletności na pierwszym spotkaniu konieczna jest obecność osoby dorosłej sprawującej opiekę prawną nad uczestnikiem zgłaszającym się do udziału w konkursie. Więcej informacji pod numerem telefonu 75 645 32 94.

Kontakt z nami

Informacje dla wystawców
75 645 35 98

Informacje dla ceramików
75 644 55 93

Punkt Informacji Turystycznej i Kulturalnej
75 645 32 90
 
 
 
 
 
 
 
 

Adres

Bolesławiecki Ośrodek Kultury -
Międzynarodowe Centrum Ceramiki
Pl. Marszałka J. Piłsudskiego 1C
59-700 Bolesławiec

 

 Sponsorzy 30. Bolesławieckiego Święta Ceramiki 2024:

 

Thursday the 25th. .