Miłośnicy rowerów będą mogli wziąć udział w paradzie na dwóch kółkach „Skołowane stempelki” to konkurencja, w której oceniane będą nie tylko stroje uczestników parady, ale także stylizacje rowerów.

Ten, kto najciekawiej udekoruje rower, wykorzystując tradycyjne wzornictwo bolesławieckich wyrobów, wygra. Każda osoba, która przyozdobi swój rower i weźmie udział w konkursie, będzie miała szansę na ufundowany przez BZM Cieśla s.j. rower marki Kross, model Trans India. Cena roweru ze strony Korssa 1299 zł.

Uczestnicy tegorocznej parady wyruszą w piątek, 19 sierpnia, o 17:00 z ulicy Adama Asnyka i przejdą na Rynek ulicami Ignacego Łukasiewicza, Karola Miarki i Kościelną. Okrążą Rynek, gdzie na schodach Ratusza ustawione będzie stanowisko jury. W ramach parady rozstrzygnięty zostanie konkurs na najciekawszą prezentację stroju. Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do wszystkich chętnych, zarówno osób indywidualnych, jak i grup.

Zgłoś się!

Zgłoszenia do 7 sierpnia 2016 roku należy przesłać: pocztą, faksem pod nr telefonu 75 644 21 47, pocztą elektroniczną mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć osobiście do sekretariatu BOK-MCC, przy placu. Piłsudskiego 1 c, 59-700 Bolesławiec.

Kartę zgłoszeń do udziału w paradzie, a także do konkursu na najciekawsze przebranie oraz regulamin można pobrać na tej stronie w zakładce Parada Ceramiczna.

 

Organizatorem Parady Ceramicznej jest Bolesławiecki Ośrodek Kultury-Międzynarodowe Centrum Ceramiki.

 

 

Kontakt z nami

Informacje dla wystawców
75 645 35 98

Informacje dla ceramików
75 644 55 93

Punkt Informacji Turystycznej i Kulturalnej
75 645 32 90
 
 
 
 
 
 
 
 

Adres

Bolesławiecki Ośrodek Kultury -
Międzynarodowe Centrum Ceramiki
Pl. Marszałka J. Piłsudskiego 1C
59-700 Bolesławiec

 

 Sponsorzy 30. Bolesławieckiego Święta Ceramiki 2024:

 

Thursday the 25th. .